Кваліфікаційний іспит адвоката  доступ до майбутньої професії. Практична частина в Киеве.

205грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКваліфікаційний іспит адвоката доступ до майбутньої професії. Практична частина

Навчальний посібник, 2-ге видання зі змінами

За ред. докт. О. П. Кучинської, М. А. Погорецького, О. Г. Яновської

Практична частина другого видання цього навчального посібника розроблена колективом авторів на основі Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 № 68, та з урахуванням останніх змін і доповнень у чинному законодавстві України.

Посібник розраховано на широке коло осіб, у тому числі тих, хто готується до складення кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, студентів юридичних спеціальностей, юристів та всіх, хто цікавиться правом.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-519-0
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 220

Купити Кваліфікаційний іспит адвоката доступ до майбутньої професії. Практична частина — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кваліфікаційний іспит адвоката доступ до майбутньої професії. Практична частина — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кваліфікаційний іспит адвоката доступ до майбутньої професії. Практична частина - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кваліфікаційний іспит адвоката доступ до майбутньої професії. Практична частина в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.