Кваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина в Киеве.

920грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина

Навчальний посібник, 2-ге видання зі змінами

За ред. О. П. Кучинської, М. А. Погорецького, О. Г. Яновської

Друге видання цього навчального посібника розроблено колективом авторів на основі Програми складання кваліфікаційного іспиту, затвердженій рішенням Ради адвокатів України від 26.02.2016 № 68, та з урахуванням останніх змін і доповнень у чинному законодавстві України й правових позицій Верховного Суду.

Посібник розраховано на широке коло осіб, у тому числі тих, які готуються до складання кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, студентів юридичних спеціальностей, юристів та всіх, хто цікавиться правом.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-528-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 932

Купити Кваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кваліфікаційний іспит адвоката. Теоретична частина в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.