Кримінальне право України. Загальна частина. Конспект лекцій в Киеве.

215грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Кримінальне право України. Загальна частина. Конспект лекцій

Конспект лекцій

Вереша Р. В.

У навчальному посібнику висвітлюються питання Загальної частини кримінального права України, з урахуванням положень національного законодавства, а також законодавства іноземних держав і міжнародних нормативно-правових актів. Зміст навчального посібника узгоджується з робочою програмою навчальної дисципліни «Кримінальне право України. Загальна частина».

Видання розраховане на студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів, викладачів, наукових працівників, а також на всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-538-1
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 362

Купити Кримінальне право України. Загальна частина. Конспект лекцій — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальне право України. Загальна частина. Конспект лекцій — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальне право України. Загальна частина. Конспект лекцій - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальне право України. Загальна частина. Конспект лекцій в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.