Корупційні та інші злочини, що вчиняються у сфері виконання покарань в Киеве.

450грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Корупційні та інші злочини, що вчиняються у сфері виконання покарань

Навчальний посібник

За заг. ред. д.ю.н., проф. О. Г. Колба

У навчальному посібнику, з використанням сучасних методів пізнання та з урахуванням найновіших досягнень науки, розроблено систему науково-обґрунтованих заходів, спрямованих на удосконалення правового механізму запобігання злочинам, що вчиняються персоналом органів та установ виконання покарань України у сфері виконання покарань.

Видання розраховано на науковців, науково-педагогічних працівників, магістрів, студентів та персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Додаткова інформація:

Видавництво Кондор
ISBN 978-617-7729-24-1
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 444

Купити Корупційні та інші злочини, що вчиняються у сфері виконання покарань — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Корупційні та інші злочини, що вчиняються у сфері виконання покарань — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Корупційні та інші злочини, що вчиняються у сфері виконання покарань - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Корупційні та інші злочини, що вчиняються у сфері виконання покарань в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.