Корпоративні спори. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКорпоративні спори. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики")

Науково-практична література

За загальною редакцією І.В. Спасибо-Фатєєва, В.І. Крат, Н.Ю. Філатова та ін.

У коментарі ставляться злободенні питання судової практики з корпоративних спорів – їх учасники, здійснення ними своїх прав на захист корпоративних прав на наслідки невиконання обов’язків тощо. Відповіді на питання дають науковці з посиланням на правові позиції вищих судових інстанцій із наданням їх обґрунтування.

Розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑466-0
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 288

Купити Корпоративні спори. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Корпоративні спори. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Корпоративні спори. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Корпоративні спори. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.