Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 10 том. Кредитні та розрахункові зобов’язання. Договір комерційної концесії. Договір про спільну діяльність в Киеве.

230грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЦивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 10 том. Кредитні та розрахункові зобов’язання. Договір комерційної концесії. Договір про спільну діяльність

Коментар

За редакцією професора І.В. Спасибо-Фатєєвої

Десятий том містить коментар до кредитних і розрахункових зобов’язань (позика, кредит, банківський вклад, договір банківського рахунка, факторинг, розрахунки), договору комерційної концесії та договору про спільну діяльність.

 

Для суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-практиків, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-829-1
Обкладинка Тверда
Рік видання 2015
Папір Офсетний
Формат 60х90/16
Кількість сторінок 496

Купити Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 10 том. Кредитні та розрахункові зобов’язання. Договір комерційної концесії. Договір про спільну діяльність — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 10 том. Кредитні та розрахункові зобов’язання. Договір комерційної концесії. Договір про спільну діяльність — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 10 том. Кредитні та розрахункові зобов’язання. Договір комерційної концесії. Договір про спільну діяльність - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 10 том. Кредитні та розрахункові зобов’язання. Договір комерційної концесії. Договір про спільну діяльність в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.