Закон України "Про правовий режим надзвичайного стану" в Киеве.

96грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗакон України "Про правовий режим надзвичайного стану"

Науково-практичний коментар

Науково-практичний коментар

С. О. Кузніченко

У науково-практичному коментарі проведено детальний аналіз Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану». Подано посилання на нормативно-правові акти, що деталізують положення кожної окремої статті Закону. Наведено доктринальні погляди щодо розвитку правового інституту надзвичайного стану в Україні.

Для науковців і практиків, які займаються проблемами правового забезпечення національної безпеки.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-798-0
Обкладинка М’яка
Рік видання 2015
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 164

Купити Закон України "Про правовий режим надзвичайного стану" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Закон України "Про правовий режим надзвичайного стану" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Закон України "Про правовий режим надзвичайного стану" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Закон України "Про правовий режим надзвичайного стану" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.