Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 11 том. Недоговірні зобов`язання в Киеве.

220грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЦивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 11 том. Недоговірні зобов`язання

Коментар

За редакцією професора І.В. Спасибо-Фатєєвої

Одинадцятий том коментаря присвячено недоговірним зобов’язанням – регулятивним (з публічної обіцянки винагороди, конкурсу та ін.) і деліктним (зобов’язанням з відшкодування шкоди).

Для адвокатів, нотаріусів, суддів, юристів-практиків, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-713-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2014
Папір Офсетний
Формат 60х901/16
Кількість сторінок 416

Купити Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 11 том. Недоговірні зобов`язання — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 11 том. Недоговірні зобов`язання — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 11 том. Недоговірні зобов`язання - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Цивільний кодекс України. Науково-практичний коментар. 11 том. Недоговірні зобов`язання в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.