Недійсність правочинів. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") в Киеве.

230грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНедійсність правочинів. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики")

Науково-практична література

За загальною редакцією І.В. Спасибо-Фатєєвої

У коментарі ставляться злободенні питання судової практики з позовної давності – її застосування, початок перебігу, зупинення, переривання, наслідки спливу тощо. Відповіді на питання дають науковці з посиланням на правові позиції вищих судових інстанцій із наданням чіткого їх обґрунтування.

Для суддів, адвокатів, студентів, викладачів та всіх, хто шукає відповіді на питання щодо недійсності правочинів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑419-6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 264

Купити Недійсність правочинів. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Недійсність правочинів. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Недійсність правочинів. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Недійсність правочинів. Коментар судової практики (Серія "Проблеми судової практики") в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.