Науково-практичний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» в Киеве.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНауково-практичний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»

Коментар

Н.Р. Малишева, Н.Р. Єрофеев

Видання містить постатейний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» зі змінами станом на 1 вересня 2017 р. У Коментарі також враховані зміни, що будуть унесені до Закону з 18 грудня 2017 р., після введення в дію Закону про оцінку впливу на довкілля від 23 травня 2017 р.

Розрахований на працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юристів-практиків, науковців, викладачів та студентів юридичних, екологічних вишів, а також усіх, хто цікавиться екологічним законодавством.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-215-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х90 1/16
Кількість сторінок 416

Купити Науково-практичний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Науково-практичний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Науково-практичний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Науково-практичний коментар до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.