Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" в Киеве.

85грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНауково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання"

Науково-практичний коментар

Я.В. Рогінська

У Науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз положень Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», що бувухвалений 1 липня 2014 р. і набув чинності 2 серпня 2017 р. У Коментарі зроблено акцент саме на практичному аспекті застосування норм Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» з урахуванням особли- востей даної нової сфери права для України, розкрито терміни, що вживаються в Законі, детально роз’яснено зміст його положень і наведено приклади та рекомендації щодо його застосування. Крім того, роз’яснено механізми застосування норм Закону у взаємодії з іншими законами та нормативними актами України, а також пояснено витоки деяких положень і термінів з права Європейського Союзу. Для розуміння Закону у світлі європейських стандартів у Коментарі використовувалися акти Європейського Союзу, що регулюють сферу надання державної допомоги суб’єктам господарювання (Договір про функціонування ЄС, регламенти, директиви, настанови тощо), практика Європейського суду справедливості, рішення Європейської Комісії, а також наукові коментарі і роз’яснення.

Видання розраховано на працівників органів державної влади – надавачів державної допомоги суб’єктам господарювання, практикуючих юристів, отримувачів державної допомоги, студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання надання державної допомоги в Україні та Європейському Союзі.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-235-2
Обкладинка М'яка
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 136

Купити Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.