Кримінальна відповідальність за корупцію в Киеве.

120грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальна відповідальність за корупцію

Науково-практичний коментар

В. М. Киричко

У науково-практичному виданні розглядаються актуальні питання про кримінальну відповідальність за корупцію відповідно до антикорупційних законів України від 7 квітня 2011 року. Основна увага приділена поняттю корупційних злочинів, теоретичному аналізу і коментарям тих змін та доповнені., які були внесені до Кримінального кодексу України, а також тим критеріям, що визначають характер та ступінь суспільної небезпечності корупційних злочинів, їх розмежування та кваліфікацію.

Для суддів, прокурорів, слідчих та інших працівників правоохоронних органів, адвокатів, інших практикуючих юристів, науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних вищих навчальних закладів і всіх інших осіб, яким необхідна інформація про кримінальну відповідальність за корупцію.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-481-1
Обкладинка Тверда
Рік видання 2013
Папір Офсетний
Формат 60х901/16
Кількість сторінок 424

Купити Кримінальна відповідальність за корупцію — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальна відповідальність за корупцію — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальна відповідальність за корупцію - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальна відповідальність за корупцію в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.