Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України в Киеве.

480грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України

Науково-практичне видання

Упорядник С.Г. Туманов

Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права.

Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.Суд має право відступити від правової позиції, викладеної Верховним Судом, тільки з одночасним наведенням відповідних мотивів (ч. 5, 6 ст.13 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»).

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-714-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 696

Купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.