Юридична енциклопедія

650грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Юридична енциклопедія

Енциклопедія

Ю. С. Шемшученко

Юридична енциклопедія у шістьох томах— перший в Україні багатотомний систематизований звід знань про державу і право, створений провідними вченими-правознавцями і висококваліфікованими юристами-практиками.

В енциклопедії подано поняття і категорії усіх галузей та інститутів права. Розкриваються стрижневі положення Конституції України, окреслено зміст законодавства у регулюванні суспільних відносин, забезпеченні прав та свобод людини і громадянина. Значна група статей стосується органів законодавчої, виконавчої і судової влади та органів місцевого самоврядування. Вміщено відомості про юридичні науково-дослідні установи та навчальні заклади в Україні. Широко представлена історична тематика: статті про суспільно-політичний і державний устрій України на всіх етапах її розвитку, державні та юридичні інституції минулого, пам’ятки українського права тощо.

В енциклопедії вміщено статті, що дають уявлення про державно-політичний і правовий устрій країн світу, про окремі державні органи чи важливі законодавчі акти зарубіжних країн. Великий масив займає міжнародно-правова тематика: статті про міжнародні договори, конвенції, декларації та інші документи, учасником яких є Україна або які становлять для неї інтерес, про міжнародні організації, спеціалізовані органи та установи ООН тощо.

З енциклопедії можна також дізнатися про основні вітчизняні та зарубіжні державно-правові школи і вчення, визначних державних діячів, правознавців, юристів-практиків.

Енциклопедія містить 9731 статтю, 1826 кольорових і чорно-білих ілюстрацій і карт. В останній том включений словник латинських юридичних виразів і термінів.

Юридична енциклопедія розрахована як на професійних юристів — теоретиків і практиків, так і на всіх, хто цікавиться державно-правовою проблематикою.

Додаткова інформація:

Видавництво Юридична думка
ISBN 978-966-8602-95-5
Обкладинка Тверда
Папір Офсетний
Формат 70х100/16