Юридична психологія в Киеве.

225грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЮридична психологія

Навчальний посібник

Бесчастний В.М., Мухіна Г.В.

Навчально-методичний посібник укладено з урахуванням програми навчальної дисципліни «Юридична психологія» і призначено для курсантів, студентів та слухачів усіх форм навчання.

Посібник складається з трьох частин:теоретичної, у якій подано інформацію щодо основних тем загальної частини навчальної дисципліни «Юридична психологія»; практичної, яка містить тестові та практичні завдання;  методичної - планів семінарських занять, рекомендацій до виконання самостійної роботи, списку літератури тощо.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7679-11-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 236

Купити Юридична психологія — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Юридична психологія — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Юридична психологія - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Юридична психологія в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.