Постанови Пленуму Верховного Суду в адміністративному судочинстві в Киеве.

170грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПостанови Пленуму Верховного Суду в адміністративному судочинстві

Наукове видання

Вереша Р.В.

Видання включає систематизований збірник постанов Пленуму Верховного Суду України та правозастосовну практику касаційних судів України з урахуванням останніх змін у законодавстві. До даного видання включено постанови Пленумів, що застосовуються в адміністративному судочинстві, які в цілому узгоджуються із змінами, що внесені до адміністративного та адміністративного процесуального законодавства України в ході розпочатої судової реформи.

Розрахований на суддів, працівників правозастосовних органів, адвокатів, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів (слухачів) вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів та всіх хто цікавиться питаннями адміністративного та адміністративного процесуального права.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-476-6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 430

Купити Постанови Пленуму Верховного Суду в адміністративному судочинстві — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Постанови Пленуму Верховного Суду в адміністративному судочинстві — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Постанови Пленуму Верховного Суду в адміністративному судочинстві - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Постанови Пленуму Верховного Суду в адміністративному судочинстві в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.