24-й Міжнародний «Форум видавців»

24-й Міжнародний «Форум видавців»

Шановні друзі та партнери, повідомляємо, що цього року, як і кожного, наше видавництво «Право» планує прийняти участь у  Львівському книжковому ярмарку, який відбудеться 13-17 вересня 2017 року в межах 24 Міжнародного «Форуму видавців».

Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи відбудеться у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста. За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.

Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. «Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього», – зазначає президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

 Форум видавців у Львові: точка творення – це:

24-ий Національний книжковий ярмарок

12-ий Міжнародний літературний фестиваль

23-ій Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму»

8-ий Всеукраїнський бібліотечний форум

6-а Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання»

Почесні гості фестивалю: Філіп Сендс (Велика Британія), Генрі Марш (Велика Британія), Ганна Кралль (Польща), Пітер Вотсон (Канада).

Спеціальні гості фестивалю: Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу