Електронні докази в цивільному процесі в Киеве.

250грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЕлектронні докази в цивільному процесі

Монографія

А.Ю. Каламайко

У монографії вивчається правова природа електронних доказів у цивільному судочинстві та їх місце у структурі засобів доказування. Здійснено аналіз чинного процесуального законодавства, що врегульовує правовий режим електронних доказів, особливості процедури їх подання, дослідження та оцінки. Проаналізовано судову практику використання електронних доказів при розгляді цивільних справ та проведено порівняльно-правове дослідження регламентації електронних доказів у законодавстві окремих країн.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практиків.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑334-2
Обкладинка М’яка
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 178

Купити Електронні докази в цивільному процесі — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Електронні докази в цивільному процесі — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Електронні докази в цивільному процесі - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Електронні докази в цивільному процесі в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.