Економічна теорія в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Економічна теорія

Підручник

В.Г.Чепінога

Підручник підготовлено за оновленою програмою курсу економічної теорії, що враховує як загальні тенденції економічного розвитку світу, так і особливості трансформації командної економіки в ринкову в Україні. Видання містить 26 тем, які дають можливість охарактеризувати цілісну систему знань з основ сучасної ринкової економіки та механізму її формування у постсоціалістичних країнах. Суттєву увагу приділено особливостям викладання сучасної економічної теорії для студентів-правознавців на основі багаторічного викладання цього курсу автором підручника на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка, в Академії адвокатури України та Київському університеті права НАН України.

Для студентів неекономічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, науковців.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-475-6
Рік видання 2019
Кількість сторінок 656

Купити Економічна теорія — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Економічна теорія — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Економічна теорія - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Економічна теорія в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.