Добросусідство в земельному праві України в Киеве.

370грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Добросусідство в земельному праві України

Монографія

Третяк Т.О.

Монографію присвячено правовим проблемам добросусідства в Україні. У роботі досліджені критерії прийнятності впливу діяльності, що здійснюється на одній земельній ділянці, на іншу земельну ділянку (критерії добросусідства), співвідношення правил добросусідства із сер­вітутами, теоретичні проблеми захисту права власності та інших рече­вих прав, порушених у результаті недотримання правил добросусідства, значення окремих дозвільних процедур (процедури оцінки впливу на довкілля та процедури видачі дозволу на викиди забруднювальних ре­човин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами) як процедури у ході яких встановлюються правила добросусідства. У монографії також досліджено досвід інших країн у регулюванні питань добросусідства. 

Робота адресована теоретикам земельного та цивільного права, сту­дентам, аспірантам.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-548-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Кількість сторінок 368

Купити Добросусідство в земельному праві України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Добросусідство в земельному праві України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Добросусідство в земельному праві України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Добросусідство в земельному праві України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.