Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання в Киеве.

285грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання

Монографія

Н.М.Ковалко

У монографії аналізуються нормативно-правові акти, що стосуються відносин у сфері фінансово-правового регулювання обігу державних і місцевих цінних паперів та пов’язаних із ними відносин. Використано фінансове законодавство деяких зарубіжних країн та висвітлено практику його застосування. Розглянуто становлення та розвиток законодавства України, що регулює відносини у галузі державних і місцевих цінних паперів. Наведено науково обґрунтовані визначення понять «публічний кредит», «публічний борг», «боргові державні та місцеві цінні папери» тощо. Проаналізовано сучасний стан та перспективи державного регулювання й саморегулювання на ринку цінних паперів. Досліджено позиковий капітал і кредитні відносини як публічно-правові явища. Приділяється особлива увага фінансово-правовій природі боргових державних і місцевих цінних паперів. Висвітлюються питання суб’єктів регулювання та контролю у сфері відносин, пов’язаних із державними та місцевими цінними паперами. На основі аналізу вітчизняного та зарубіжного фінансового законодавства сформульовано низку положень і рекомендацій, що мають важливе теоретичне і практичне значення.

Може бути корисною для викладачів юридичних навчальних закладів і факультетів, аспірантів, студентів, працівників фінансово-кредитних установ, суб’єктів публічної фінансової діяльності.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-739-9
Рік видання 2019
Кількість сторінок 328

Купити Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.