Авторське право та суміжні права в Україні. Їх захист та відповідальність. в Киеве.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАвторське право та суміжні права в Україні. Їх захист та відповідальність.

Практичний посібник

Чижмарь К. І., Журавльов Д. В.

Наразі існує кілька вітчизняних наукових теорій авторського права, які цікаві самі по собі, але їх огляд не є предметом нашого видання. Лише зауважимо, що враховуючи такий різновектроний підхід навіть в теорії цього права, нелегко орієнтуватися у сучасному світі, що орієнтований на перманентне створення об’єктів інтелектуальної власності, а це делегує необхідність захисту як самого права (автора твору) та й об’єктів цих інтелектуальних зусиль від протиправних посягань.

Саме цим питанням з огляду на сучасне законодавство України і призначений цей посібник, що розрахований на широке коло читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-1220-8
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 224

Купити Авторське право та суміжні права в Україні. Їх захист та відповідальність. — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Авторське право та суміжні права в Україні. Їх захист та відповідальність. — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Авторське право та суміжні права в Україні. Їх захист та відповідальність. - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Авторське право та суміжні права в Україні. Їх захист та відповідальність. в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.