Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження в Киеве.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження

Збірник

Бабенко К. А., Журавель В. І. та ін.

Пропонований збірник визначає правові підстави виникнення аліментних відносин, загальних підстав їх нарахування, а також порядок добровільної уплати, примусового стягнення у судовому порядку та в порядку виконавчого провадження. Oкремо розглядаються питання відповідальності за несплату аліментів та негативні наслідки наявної заборгованості з їх уплати.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-1466-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 312

Купити Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Аліменти. Особливості нарахування, стягнення за рішенням (наказом) суду і в порядку виконавчого провадження в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.