Історія держави і права зарубіжних країн в питаннях і відповідях

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Історія держави і права зарубіжних країн в питаннях і відповідях

Навчальний посібник

Д. А. Тихоненков

У навчальному посібнику відповідно до програми навчального курсу «Iсторія держави і права зарубіжних країн» і з урахуванням останніх досягнень історико-правової науки висвітлюється історія виникнення, розвитку і функціонування державно-правових систем Стародавнього Світу, Середньовіччя, Нового і Новітнього часів. Детально аналізується зміст державно-правових процесів, розкриваються як загальні закономірності державно-правового розвитку зарубіжних країн, так і специфічні риси історії окремих держав або систем права.

Використовуючи дану книгу при підготовці до здачі іспиту, студенти зможуть систематизувати і конкретизувати знання, набуті в процесі вивчення цієї дисципліни, зосередити свою увагу на основних поняттях, їх ознаках і особливостях, сформулювати приблизну структуру (план) відповідей на можливі екзаменаційні питання. Даний посібник не підміняє існуючі підручники з історії держави і права зарубіжних країн. Його завдання: допомогти студенту в стислі строки підготуватися й успішно скласти іспит.

Для студентів юридичних закладів вищої освіти і факультетів, а також усіх,хто цікавиться минулим і сучасним історії права різних народів і країн..

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-619-0
Обкладинка м'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 248