Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти в Киеве.

210грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти

Навчальний посібник

Луценко Ю. В., Микитчик О. В., Нескоромний Д. А.

Навчальний посібник присвячений комплексному дослідженню теоретичних і практичних проблем, пов’язаних зі звільненням від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки. Аналізуються спеціальні види, передумови, умови, підстави та кримінально-правові наслідки звільнення особи від кримінальної відповідальності, розкривається процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності за дані злочини. Наводяться зразки процесуальних документів, які складаються при звільненні особи від кримінальної відповідальності.

Для студентів, курсантів, аспірантів (ад’юнктів), докторантів, викладачів закладів вищої освіти юридичного профілю, науковців, практичних працівників правоохоронних органів, а також усіх, хто цікавиться проблематикою слідчої та правозастосовної практики.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-439-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 160

Купити Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Звільнення від кримінальної відповідальності за злочини, підслідні органам безпеки: кримінально-правові та кримінальні процесуальні аспекти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.