Засади адміністративного судочинства (сучасний український контекст) в Киеве.

260грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗасади адміністративного судочинства (сучасний український контекст)

Монографія

Н. Б. Писаренко

Монографію присвячено дослідженню засад адміністративного судочинства. У роботі здійснено спробу встановити галузеву належність правил, які регламентують адміністративне судочинство, зосереджено увагу на походженні цих правил, на характеристиці термінології, що має вживатися при їх побудові, на пошуку орієнтирів для їх удосконалення. Через аналіз рішень національних судів, вивчення практики Європейського суду з прав людини продемонстровано щільний зв’язок, що спостерігається між принципами адміністративного судочинства, конвенційними гарантіями справедливого суду й концептуальною ідеєю верховенства права, розуміння прикладної сутності якої має вкрай важливе значення для здійснення правосуддя.

Для науковців, практикуючих юристів, викладачів закладів вищої освіти, аспірантів, студентів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑661-9
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 248

Купити Засади адміністративного судочинства (сучасний український контекст) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Засади адміністративного судочинства (сучасний український контекст) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Засади адміністративного судочинства (сучасний український контекст) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Засади адміністративного судочинства (сучасний український контекст) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.