Запобігання корупції в Киеве.

220грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗапобігання корупції

Підручник

За загальною редакцією Б.М. Головкіна

У підручнику сформовано знання про основні положення державної антикорупційної політики та законодавства у сфері протидії корупції, соціально-правову характеристику корупції та її проявів, конфлікт інтересів, механізм запобігання корупції в Україні. Окрему увагу приділено стандартам професійної етики, фінансовому контролю, участі громадськості в заходах запобігання корупції, юридичній відповідальності за корупційні правопорушення і корупційні злочини, усуненню наслідків вчинення корупційних правопорушень. Узагальнено міжнародні антикорупційні стандарти і кращі практики запобігання проявам корупції. Матеріал, поданий у підручнику, сприятиме формуванню компетентностей щодо застосування антикорупційного законодавства, складання антикорупційних програм і виконання заходів запобігання корупції в публічній та приватній сферах.

Для здобувачів вищої освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій та всіх, хто цікавиться питаннями запобігання корупції

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-628-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90 /16
Кількість сторінок 296

Купити Запобігання корупції — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Запобігання корупції — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Запобігання корупції - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Запобігання корупції в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.