Закон України "Про Національну поліцію". Закон України "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" в Киеве.

50грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗакон України "Про Національну поліцію". Закон України "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України"

Станом на 11 березня 2019 року

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-593-3
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Газетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 112

Купити Закон України "Про Національну поліцію". Закон України "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Закон України "Про Національну поліцію". Закон України "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Закон України "Про Національну поліцію". Закон України "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Закон України "Про Національну поліцію". Закон України "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.