Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" в Киеве.

25грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗакон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Набрання чинності відбудеться 16 липня 2019 року

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-718-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Газетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 56

Купити Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.