Загальна теорія права в Киеве.

125грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Загальна теорія права

Посібник для підготовки до іспитів за новою програмою курсу

За загальною редакцією О. В. Петришина 

Посібник містить перелік питань, що виносяться на іспит із загальної теорії права відповідно до нової програми курсу, та в концентрованому вигляді найважливішу інформацію, яку необхідно висвітлити у відповіді, зокрема визначення правових явищ, їх головні ознаки та класифікації.

Посібник стане у пригоді студентам та курсантам юридичних навчальних закладів стаціонарної та заочної форм навчання, які складатимуть курсовий екзамен із загальної теорії права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-733-3
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 172

Купити Загальна теорія права — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Загальна теорія права — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Загальна теорія права - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Загальна теорія права в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.