Юзеф Пілсудський в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЮзеф Пілсудський

Наукове видання

Влодзімєж Сулєя

Книга, створена на основі свідчень численного грона істориків, публіцистів, мемуаристів, людей, чиї життя перетиналися з життєвим шляхом Юзефа Пілсудського, представляє біографію знаного політичного та духовного лідера Польщі ХХ століття. Перед собою і своїм оточенням Юзеф Пілсудський завжди ставив великі, часом недосяжні цілі: коли очолював польських соціалістів, він прагнув перетворити революцію на національно-визвольне повстання; і раніше, коли зі шпальт Rabotnika впливав на світогляд читачів; і згодом, коли командував своїм загоном стрілків, всупереч політикам і штабним наглядачам, формував кістяк польської національної армії.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-598-1
Рік видання 2018
Кількість сторінок 528

Купити Юзеф Пілсудський — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Юзеф Пілсудський — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Юзеф Пілсудський - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Юзеф Пілсудський в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.