Європейська модель конституціоналізму: системно-аксіологічний аналіз в Киеве.

225грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЄвропейська модель конституціоналізму: системно-аксіологічний аналіз

Монографія

О.М. Бориславська

Монографія присвячена європейській моделі конституціоналізму, її ціннісній основі та структурі. У книзі досліджуються витоки європейської моделі конституціоналізму, ключові етапи її формування, аналізуються базові конституційні цінності та структурні елементи. Окрема увага приділена конституційним кризам у сучасних європейських державах. Сучасні виклики європейської моделі конституціоналізму проектуються на українські реалії та робляться висновки щодо врахування закономірностей її розвитку в національній практиці державотворення. Дослідження виконане на основі використання широкого кола доктринальних джерел, конституцій та законодавства європейських держав, документів органів Ради Європи, Європейського Союзу, практики ЄСПЛ.

Книга адресована науковцям, викладачам і студентам юридичних ЗВО, а також політологам, службовцям органів публічної влади, практикуючим юристам.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937-450-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 384

Купити Європейська модель конституціоналізму: системно-аксіологічний аналіз — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Європейська модель конституціоналізму: системно-аксіологічний аналіз — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Європейська модель конституціоналізму: системно-аксіологічний аналіз - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Європейська модель конституціоналізму: системно-аксіологічний аналіз в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.