Візуальна аналітика мережевої оптимізації в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Візуальна аналітика мережевої оптимізації

Практикум

Кузьмичов А.І.

Дослідження мережевих структур – одна з основних проблем менеджменту, комп'ютерних, гуманітарних і природничих наук, багатьох галузей економіки і техніки. Різноманітна проблематика цього напряму виникає не лише природно у явному мережевому середовищі, як от у будь-яких комунікаціях, але й в ситуаціях, які з мережами не мають спільного. Комп'ютерне моделювання мереж – це складова математичної теорії графів, де «graph» – схема чи рисунок, наочне представлення об'єкту дослідження в мережевій постановці. Саме з природної позиції, що краще аналізувати те, що видно, виник комплексний напрям візуальної аналітики: «отримав – побачив – вирішив», який якнайкраще відповідає процесу оцінювання, аналізу й прийняття обґрунтованих і зважених рішень на основі колективного обговорення видимого результату, тому візуалізація починається з простого зображення певної мережевої структури аж до наочної презентації розв’язку оптимізаційної задачі.

Практикум розрахований на практиків і науковців, викладачів і студентів кафедр менеджменту будь-якого прикладного спрямування.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-617-7748-55-6
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 180

Купити Візуальна аналітика мережевої оптимізації — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Візуальна аналітика мережевої оптимізації — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Візуальна аналітика мережевої оптимізації - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Візуальна аналітика мережевої оптимізації в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.