Віктор Некрасов. Портрет життя в Киеве.

140грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВіктор Некрасов. Портрет життя

Наукове видання

Віленський Юрій

Віктор Платонович Некрасов (1911–1987) – письменник і правозахисник. Один із очільників руху спротиву в Україні, автор першої правдивої оповіді про війну. Більшу частину життя писав про Київ. Через виступи у Бабиному Яру і проти політичних арештів змушений був емігрувати. В основі книжки значно перероблена і доповнена перша біографія письменника.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-590-5
Рік видання 2018
Кількість сторінок 328

Купити Віктор Некрасов. Портрет життя — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Віктор Некрасов. Портрет життя — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Віктор Некрасов. Портрет життя - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Віктор Некрасов. Портрет життя в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.