Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 2: Філософія права в Киеве.

550грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВелика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 2: Філософія права

Наукове видання

С.І. Максимов (голова) та ін.

Видання є першим в Україні систематизованим зведенням знань про основні поняття і проблеми філософії права як світоглядно-методологічної основи правознавства, а також історію головних філософсько-правових ідей із давнини до наших часів, містить відомості про видатних вітчизняних та зарубіжних філософів права.

Розраховане на науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами та історією філософії права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-145-4
Обкладинка Тверда бум-вініл
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 70х100/16
Кількість сторінок 1128

Купити Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 2: Філософія права — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 2: Філософія права — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 2: Філософія права - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 2: Філософія права в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.