Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 20. Криміналістика, судова експертиза, юридична психологія в Киеве.

520грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВелика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 20. Криміналістика, судова експертиза, юридична психологія

Наукове видання

Національна академія правових наук України

Видання є систематизованим зведенням про поняття, категорії, теорії та вчення криміналістики, судової експертизи та юридичної психології, їх окремі засоби, прийоми, методи та рекомендації. Розглядається теоретико-методологічне підґрунтя наукових концепцій та практика реалізації криміналістичних, психологічних та експертних методів, методик і технологій. Наводяться відомості про наукові та інші видання з криміналістики, судової експертизи та юридичної психології. Надаються довідкові дані про відомих українських та зарубіжних учених.

Розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, співробітників органів кримінальної юстиції, судових експертів, судових психологів, а також усіх, хто цікавиться проблемами криміналістики, судової експертизи та юридичної психології.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-250-5
Обкладинка Тверда бум-вініл
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 952

Купити Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 20. Криміналістика, судова експертиза, юридична психологія — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 20. Криміналістика, судова експертиза, юридична психологія — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 20. Криміналістика, судова експертиза, юридична психологія - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 20. Криміналістика, судова експертиза, юридична психологія в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.