Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 11. Трудове право в Киеве.

460грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВелика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 11. Трудове право

Наукове видання

Національна академія правових наук України

Видання є першим в Україні систематизованим зводом знань про сутність і зміст трудового права.

Розраховане на науковців, викладачів, студентів закладів вищої освіти, а також усіх тих, хто цікавиться доктриною та практикою трудового права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-400-4
Обкладинка Тверда бум-вініл
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 776

Купити Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 11. Трудове право — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 11. Трудове право — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 11. Трудове право - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Велика українська юридична енциклопедія. У 20-ти томах. Том 11. Трудове право в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.