Військові злочини: питання теорії, законодавства і практики в Киеве.

275грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВійськові злочини: питання теорії, законодавства і практики

Монографія

М.І. Карпенко

Зміст монографії відображає питання витоків та генези кримінальної відповідальності за військові злочини на теренах України з часів Київської Русі по сьогодення.

Розглянуті питання методології та стану дослідження військових злочинів, їх системи; питання військового правопорядку як об’єкта кримінально-правової охорони, об’єктно-суб’єктна характеристика військових злочинів, питання кваліфікації та заходи кримінально-правового характеру за їх вчинення. Проведено порівняльно-правовий аналіз системи військових злочинів за КК України та інших держав світу. Запропоновані пропозиції по перегляду як змісту їх родового об’єкта, системи, так і місця в Особливій частині нової редакції Кримінального кодексу України.

Видання розраховане для всіх, хто вивчає кримінальне право, застосовує його правові норми та цікавиться проблематикою військових злочинів.

Чинне законодавство зі змінами та доповненнями станом на 1 червня 2009 року.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-617-7386-18-5
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х84 1/16
Кількість сторінок 458

Купити Військові злочини: питання теорії, законодавства і практики — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Військові злочини: питання теорії, законодавства і практики — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Військові злочини: питання теорії, законодавства і практики - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Військові злочини: питання теорії, законодавства і практики в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.