Україна - Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права в Киеве.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахУкраїна - Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права

Навчальний посібник

Харитонов Є.О.

У книзі за допомогою теорії взаємодії правових систем досліджуються питання адаптації України до Європейської спільноти у галузі приватного права, передусім, у процесі євроінтеграції. Із врахуванням вітчизняного досвіду участі у інтеграційних процесах, а також завдань, що постають перед Україною у зв'язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розглядаються основні проблеми такої адаптації та можливі шляхи їхнього вирішення.

Для науковців, викладачів, докторантів та аспірантів юридичних ВНЗ, практикуючих правознавців. Може бути цікавою усім, хто цікавиться питаннями євроінтеграції у галузі права.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-110-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Кількість сторінок 358

Купити Україна - Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Україна - Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Україна - Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Україна - Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.