Цивільний процес України в Киеве.

225грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЦивільний процес України

Навчальний посібник

Ізарова І.О., Ханик-Посполітак Р.Ю.

Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Цивільний процес України» та з урахування всіх змін до Цивільного процесуального кодексу України, що відбулися в 2017 р., а також Законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про виконавче провадження» та ін. У посібнику розглянуто положення нових інститутів цивільного судочинства - загального та спрощеного позовного провадження, порядку сплати судових витрат та ін. Наведені теоретичні питання для самоконтролю, практичні завдання (задачі), а також приклади процесуальних документів, оформлених відповідно до чинного законодавства.

Для студентів юридичних факультетів та ВНЗ.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7020-92-8
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 276

Купити Цивільний процес України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Цивільний процес України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Цивільний процес України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Цивільний процес України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.