Трудовое право в Киеве.

190грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Трудовое право

Пособие для подготовки к экзамену

Пособие для подготовки к экзамену студентов международно-правового факультета – граждан Азербайджанской Республики, Туркменистана, Республики Узбекистан

Под общей редакцией доктора юридических наук, профессора, члена-корреспондента НАПрН Украины О. Н. Ярошенко

Пособие подготовлено в соответствии с программой учебной дисциплины «Трудовое право» для студентов международно-правового факультета Национального юридического университета имени Ярослава Мудрого. В пособии изложены вопросы к экзамену, а также ответы на них на основе анализа действующего трудового законодательства правоприменительной практики Азербайджанской Республики, Туркменистана, Республики Узбекистан и Украины.

Адресуется студентам международно-правового факультета Национального юридического университета имени Ярослава Мудрого

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-662-6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 220

Купити Трудовое право — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Трудовое право — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Трудовое право - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Трудовое право в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.