Торгове право Німеччини: історія та сучасний стан в Киеве.

135грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТоргове право Німеччини: історія та сучасний стан

Монографія

Проценко І.М.

У монографії розкрита низка питань, які дають комплексне уявлення про правове регулювання торгових відносин у Німеччині. Виходячи з історії розвитку торгового права в країнах Західної Європи загалом і в Німеччині зокрема, були виокремлені та охарактеризовані класичні ознаки торгового права в різні історичні періоди. Також були проаналізовані характерні ознаки сучасного торгового права ФРН. Окрім, цього на прикладі окремих принципів і інститутів приватного права показані особливості їх дії при регулюванні торгового обігу.

Дана монографія розрахована на наукових співробітників, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів та студентів, які вивчають правове регулювання торгових відносин зарубіжних країн.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-126-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Кількість сторінок 280

Купити Торгове право Німеччини: історія та сучасний стан — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Торгове право Німеччини: історія та сучасний стан — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Торгове право Німеччини: історія та сучасний стан - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Торгове право Німеччини: історія та сучасний стан в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.