Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) в Киеве.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене)

Посібник

У цій книзі ви знайдете:

Тестові завдання з Правил дорожнього руху, що відповідають чинним програмам навчання в автошколах для всіх категорій прав;

Запитання, що дозволяють самостійно підготуватися до успішного складання іспиту в ГСЦ;

Завдання в ілюстраціях;

Посилання на пункти Правил дорожнього руху, до яких належить запитання;

Тести з основ безпеки руху і надання першої медичної допомоги;

Таблиця правильних відповідей.

Книга буде корисною: автомобілістів-початківців та учнів автошкіл; досвідчених водіїв, охочих освіжити свої знання; батьків, яким небайдужа якість підготовки їхніх дітей; викладачів автошкіл; поліцейських, які не покладаються лише на магію смугастого жезла.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-121-1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 288

Купити Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.