Теорія та практика міжнародного кримінального права в Киеве.

395грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТеорія та практика міжнародного кримінального права

Підручник

Андрейченко С.С., Дрьоміна-Волок Н.В., Зелінська Н.А., Коваль Д.О.

У підручнику розглянуто основні тенденції розвитку світової доктрини міжнародного кримінального права, запропоновано ретроспективний огляд становлення міжнародного кримінального права stricto sensu. Надано детальний опис модифікацій міжнародних злочинів та юрисдикційних режимів міжнародних кримінальних судів. Сформульовано принципи та сучасні підходи до осягнення центральних категорій міжнародного кримінального права. Надано огляд джерел міжнародного кримінального права, практики Міжнародних кримінальних трибуналів щодо колишньої Югославії та Руанди. Значну увагу приділено Міжнародному кримінальному суду, фого практиці, особливості конструкції "римської модифікації" міжнародного злочину. Розглянуто міжнародні кримінальні суди третьої генерації (так звані гибридні та інтернаціоналізовані суди), як один із сучасних проявів розвитку міжнародної кримінальної юстиції. Підручник пропонує сучасну концепцію транснаціонального кримінального права, характеристику та огляд міжнародно-правового режиму протидії окремим видам транснаціональних злочинів.

Призначено для вчених та практиків, що спеціалізуються у міжнародному праві, праві прав людини, міжнародному кримінальному праві, а також для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-169-2
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Кількість сторінок 582

Купити Теорія та практика міжнародного кримінального права — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Теорія та практика міжнародного кримінального права — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Теорія та практика міжнародного кримінального права - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Теорія та практика міжнародного кримінального права в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.