Теоретичні проблеми забезпечення зобов’язань в Киеве.

400грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТеоретичні проблеми забезпечення зобов’язань

Монографія

І.Й. Пучковська

Монографія присвячена правовій природі видів забезпечення виконання зобов’язань, їх характерним ознакам та складу. Доводиться визнання видів забезпечення способами захисту прав кредитора у договірному зобов’язанні, реалізація яких здійснюється за рахунок забезпечувального джерела (певного майна чи обов’язку третьої особи перед кредитором).

Для науковців, практикуючих юристів, а також усіх, хто цікавиться питаннями захисту прав кредитора у договірному зобов’язанні, видами забезпечення виконання зобов’язань, мірами оперативного впливу та проблемами договірної відповідальності.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-256-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х90 1/16
Кількість сторінок 472

Купити Теоретичні проблеми забезпечення зобов’язань — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Теоретичні проблеми забезпечення зобов’язань — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Теоретичні проблеми забезпечення зобов’язань - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Теоретичні проблеми забезпечення зобов’язань в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.