Теорія та практика застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Теорія та практика застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Компендіум, 2-ге видання, доповнене

За загальною редакцією професорів О.В. Сердюка, І.В. Яковюка

У виданні розглянуто теоретичні проблеми та проаналізовано практику застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та інших норм міжнародного права у національному правопорядку. Особливий акцент зроблено на тлумаченні Конвенції Європейським судом з прав людини. Досліджено особливості конвенційного механізму захисту прав людини: питань юрисдикції Європейського суду з прав людини, методів тлумачення Конвенції, виконання рішень і застосування практики Європейського суду з прав людини. Наведено правові позиції цього Суду щодо прав людини, які захищаються Конвенцією.

Розраховано на викладачів, аспірантів та студентів закладів вищої освіти.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-531-5
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90 1/16
Кількість сторінок 404

Купити Теорія та практика застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Теорія та практика застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Теорія та практика застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Теорія та практика застосування конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.