Суспільство, людина, право: досвід філософсько-правового осмислення в Киеве.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСуспільство, людина, право: досвід філософсько-правового осмислення

Монографія

За загальною редакцією О.Г. Данильян, О.П. Дзьобань, С.Б. Жданенко та ін.

Монографію присвячено дослідженню актуальних проблем розвитку інформаційного суспільства та інформаційної безпеки, визначенню особливостей буття людини як суб’єкта й об’єкта інформаційної діяльності, з’ясуванню проблем взаємозв’язку людини, суспільства і держави в умовах глобалізації. Важливе місце в роботі приділено онтологічним проблемам права в сучасних соціокультурних умовах. Особливістю монографії є те, що її автори розглядають проблеми сучасного суспільства, людини і права у філософському, філософсько-правовому та правовиховному аспектах.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів вищої освіти, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937-441-7
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 350

Купити Суспільство, людина, право: досвід філософсько-правового осмислення — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Суспільство, людина, право: досвід філософсько-правового осмислення — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Суспільство, людина, право: досвід філософсько-правового осмислення - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Суспільство, людина, право: досвід філософсько-правового осмислення в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.