Сучасний кримінальний процес країн Європи в Киеве.

430грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСучасний кримінальний процес країн Європи

Монографія

В.В. Луцик, В.А. Савченко, В.І. Самарін

У виданні досліджено різні національні типи кримінального процесу окремих європейських держав з метою надання можливості читачеві їх порівняти: Англія й Уельс, німецькомовні держави (Австрія, Німеччина та Швейцарія), Франція, Іспанія, Італія, держави колишнього «соціалістичного табору» (Болгарія, Польща), країни Балтії (Латвія, Литва), східноєвропейські держави (Білорусь, Молдова). У роботі також висвітлюються загальні положення сучасного кримінального процесуального права в Європі і питання його гармонізації в рамках Європейського Союзу. Нормативні правові акти використані станом на 1 липня 2018 р.

Для науковців, викладачів, студентів та аспірантів юридичних закладів вищої освіти, практичних працівників.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-440-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х90/16
Кількість сторінок 792

Купити Сучасний кримінальний процес країн Європи — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Сучасний кримінальний процес країн Європи — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Сучасний кримінальний процес країн Європи - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Сучасний кримінальний процес країн Європи в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.