Сучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування в Киеве.

560грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування

Монографія

О.П. Горох

У монографії висвітлено сучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування. На підставі вивчення законодавства, наукових джерел та судової практики охарактеризовано законодавчу систему видів звільнення від покарання, здійснено науково-практичний аналіз законодавства, теорії та практики застосування видів звільнення від покарання, визначено перспективи вдосконалення положень законодавства та правозастосовної практики.

Видання розраховане на науковців, суддів, прокурорів, адвокатів, викладачів, магістрів і студентів закладів вищої освіти юридичного профілю.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑675-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 676

Купити Сучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Сучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Сучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Сучасні кримінально-правові проблеми звільнення від покарання та його відбування в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.