Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі в Киеве.

350грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі

Практичний посібник

Зейкан Я.П., Лисак О.М., Барсук В.М.

У посібнику з використанням зарубіжного досвіду викладено окремі елементи адвокатської техніки та методик підготовки прямого допиту і вступної промови. Використано поради американського адвоката Джеррі Спенса, викладені в посібнику «Настільна книга адвоката: мистецтво захисту в суді», а також матеріали допиту свідків, підготовлені професором Джуді Поттером з Університету МЕН для Поморського державного університету (Росія), які одержані авторами у приватному порядку.

Запозичення текстів допитів, поданих авторами із США, дає можливість продемонструвати, як це відбувається в схожих умовах американського процесу. Наведено приклади з американської практики, які викладено в навчальному посібнику для прокурорів «Мистецтво виступів у суді», що ґрунтується на працях американських авторів Томаса А. Мауі, Річарда Вайза, Мартіна Мейфера, Баррі Кушмана, Дороті Клей Сімс. Стосовно питань техніки і тактики перехресного допиту використано матеріали з книги О. С. Олександрова, С. П. Гришина, Я. П. Зейкана «Перехресний допит у суді».

Призначено для адвокатів, суддів, прокурорів, студентів вищих закладів освіти юридичного спрямування.

Додаткова інформація:

Видавництво ВД "Освіта України"
ISBN 978-617-7625-857
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 656

Купити Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.